^
^
Nedávne videá a články | Apokalypsa teraz vo Vatikáne | Nová “omša” novus ordo | Prečo peklo musí byť večné | Antikrist identifikovaný | Sedevakantizmus | Prečo tak mnohí nemôžu veriť | “Magicians” Prove A Spiritual World Exists | Úžasné dôkazy o Bohu |
Pravda o cirkvi II. vatikánskeho koncilu | Herézy II. vatikánskeho koncilu | Kroky k obráteniu | Mimo Cirkvi niet spásy | Vyvrátenie východného „pravoslávia“ | Svätý Ruženec | Páter Pio | Falošní tradicionalisti |
Herézy Pavla VI. (1963 – 1978), človeka, ktorý dal svetu novú omšu a učenia II. vatikánskeho koncilu
Pavol VI. nosiaci náprsník židovského veľkňaza (vľavo), vzdávajúci sa pápežskej tiary (symbolu pápežskej moci (v strede)) a zapájajúci sa do falošného ekumenizmu, slobodomurársky podávajúc ruku schizmatickému vodcovi (vpravo).
„Ako mohol nástupca Petra v takom krátkom čase spôsobiť Cirkvi viac škody ako revolúcia r. 1789? ... najhlbšiu a najnadmernejšiu v jej histórii... čo sa ešte nepodarilo urobiť žiadnemu hereziarchovi? ... Máme skutočne pápeža alebo votrelca sediaceho na Stolici Petrovej?“ [1] (Arcibiskup Marcel Lefebvre, komentujúci panovanie Pavla VI. v r. 1976)
Obsah
Pavol VI.
Pavol VI. bol človek, ktorý sa vydával za hlavu Katolíckej Cirkvi od 21. júna 1963 do 6. augusta 1978. Bol človekom, ktorý promulgoval Druhý vatikánsky koncil a novú omšu. Už sme videli, že dôkazy naznačujú, že človek, ktorý predchádzal a povýšil Pavla VI., Ján XXIII., bol slobodomurár a evidentný heretik. Tiež sme videli, že dokumenty II. vatikánskeho koncilu obsahujú mnoho heréz a že nová omša, ktorú Pavol VI. nakoniec promulgoval, predstavovala liturgickú revolúciu.
Pavol VI. slávnostne ratifikoval všetkých 16 dokumentov II. vatikánskeho koncilu. Pre pravého pápeža Katolíckej Cirkvi nie je možné, aby slávnostne ratifikoval učenia, ktoré sú heretické. Ako neskôr v tejto knihe ukážeme vo väčšom detaile, skutočnosť, že Pavol VI. naozaj slávnostne ratifikoval heretické učenia II. vatikánskeho koncilu, dokazuje, že Pavol VI. nebol pravým pápežom, ale antipápežom.
Je dôležité mať na mysli, že Pavol VI. bol ten, kto dal svetu novú omšu, iné nové „sviatosti“ a heretické učenia II. vatikánskeho koncilu. Ak chodíte na novú omšu alebo prijímate učenia II. vatikánskeho koncilu, dôvera, ktorú máte, že tieto veci sú legitímne, je priamo spojená s dôverou, ktorú máte, že Pavol VI. bol pravým katolíckym pápežom.
Teraz odhalíme ohromujúce herézy Pavla VI. Ukážeme z jeho oficiálnych prejavov a spisov, že Pavol VI. bol totálny odpadlík, ktorý nebol ani len vzdialene katolíkom. Všetky oficiálne prejavy a spisy ľudí, ktorí sa vydávali za pápeža, sú obsiahnuté vo vatikánskych týždenných novinách, L’ Osservatore Romano. Vatikán znovu vytlačil vydania svojich novín od 4. apríla 1968 do súčasnosti. Z tých prejavov teraz dokážeme, že Pavol VI. nebol pravým pápežom kvôli nezvratným a nepopierateľným dôkazom, že bol totálnym heretikom a odpadlíkom.
Tieto otázky nás nevedú k nekonečným a zložitým diskusiám. Existuje Boh? Áno. Kto je Boh? Svätá Trojica. Aké poznanie o ňom môže mať človek? Katolícku vieru. Aký vzťah s ním musí mať každý z nás? Patriť do Cirkvi, ktorú ustanovil. Pavol VI. vyhlasuje, že tieto sú nekonečné a zložité otázky. Žiaden katolík by netvrdil taký nezmysel, ktorý vysmieva a robí nezmyselnou katolícku vieru a pravého Boha.
Tu Pavol VI. explicitne vyhlasuje a schvaľuje modernistické rúhanie, že všetko je v stave evolúcie. Jeho heréza bola explicitne odsúdená pápežom Piom X.
Obsah
PAVOL VI. O NEKRESŤANSKÝCH NÁBOŽENSTVÁCH
Katolícka Cirkev učí, že všetky nekatolícke náboženstvá sú falošné. Jestvuje iba jedna pravá Cirkev, mimo ktorej nikto nemôže byť spasený. Toto je katolícka dogma.
Všetky ďalšie náboženstvá patria diablovi. Toto je učenie Ježiša Krista, Katolíckej Cirkvi a Svätého Písma. Pozrite si 1. list Korinťanom 10:20 a Knihu žalmov 96:5. Každý, kto preukazuje úctu k nekresťanským náboženstvám alebo ich pokladá za dobré alebo zasluhujúce si úctu, zapiera Ježiša Krista a je odpadlík.
Tuná je viac toho, čo si Pavol VI. myslel o nekresťanských náboženstvách diabla:
Toto je odpadlíctvo – totálne odmietnutie Ježiša Krista.
Tu Pavol VI. hovorí, že náboženstvá vymyslené človekom sú niekedy extrémne ušľachtilé! Toto je odpadlíctvo – odmietnutie Ježiša Krista a katolíckej viery.
Hovorí, že si váži falošné náboženstvá.
Hinduisti sú pohania a modlári, ktorí uctievajú mnohých rozličných bohov. Že Pavol VI. chválil nechválne známeho hinduistu Gándího ako „vždy si vedomého Božej prítomnosti“, opäť ukazuje, že Pavol VI. bol totálny náboženský indiferentista. Pavol VI. tiež oficiálne chválil falošné náboženstvo hinduizmus v oficiálnom dokumente II. vatikánskeho koncilu Nostra aetate #2 (o nekresťanských náboženstvách), ako sme citovali v sekcii o II. vatikánskom koncile.
Znovu si všimnite, že Pavol VI. si váži falošné náboženstvá; toto je satanské.
Tuná Pavol VI. neohrozene vyzrádza, že hlása nové evanjelium. Nekresťanské náboženstvá, hovorí nám, už viac pre nás nie sú prekážkou evanjelizácie. Toto je antikristovské náboženstvo odpadlíctva.
Pavol VI. nám hovorí, že je správne držať sa falošných náboženstiev, ktoré uctievajú falošných bohov v „hlbokej venerácii“! Toto môže byť najhoršia heréza, akú Pavol VI. vyriekol.
Pravé náboženstvo si váži falošné náboženstvá? Nie, toto je opäť nehanebne heretické.
Toto je jeden z najhorších, najodhaľujúcejších a najheretickejších výrokov, aké kedy Pavol VI. vyriekol. Chváli múdrosť obsiahnutú v obrazoch v pohanskom šintoistickom chráme; inými slovami, chváli modly šintoistov!
Obsah
PAVOL VI. O BUDHIZME
Budhizmus je falošné pohanské náboženstvo Východu, ktoré učí viere v reinkarnáciu a karmu. Budhisti zastávajú, že život nie je hodný toho, aby sa žil, a že každá forma vedomej existencie je zlo. Budhisti uctievajú rôznych falošných bohov. Budhizmus je modlárske a falošné náboženstvo diabla. Tuná je to, čo si Pavol VI. myslel o budhizme:
Podľa Pavla VI. je falošné, pohanské a modlárske náboženstvo budhizmus jedným z „bohatstiev“ Ázie!
Všimnite si jeho modlárstvo a odpadlíctvo v obdivovaní nielen budhistov, ale aj falošného náboženstva budhizmu.
Najskôr hovorí, že Katolícka Cirkev hľadí s úprimnou úctou na budhistický spôsob života. Toto je heréza. Potom hovorí, že pri tejto príležitosti si musí pripomenúť slová sv. Jána: ktokoľvek, kto plní Božiu vôľu, zostáva naveky. Jeho posolstvo je jasné; že budhisti budú žiť naveky; to jest budú spasení. Toto je totálne heretické.
Pavol VI. hovorí, že Katolícka Cirkev uvažuje s úctou nad duchovnými bohatstvami falošného náboženstva budhizmu. Potom hovorí, že chce spolupracovať s budhistickým patriarchom, aby privodil spásu človeka! Toto je kacírstvo a odpadlíctvo.
Obsah
PAVOL VI. O ISLAME
Islam je falošné náboženstvo, ktoré popiera Božstvo Krista a odmieta Najsvätejšiu Trojicu. Okrem odmietania pravého Boha islam dovoľuje mnohoženstvo až do štyroch žien a jeho stúpenci (moslimovia) šíria toto falošné náboženstvo so zápalom nemajúcim rovného u iných. Islam je najzločinnejšie protikresťanské hlavné falošné náboženstvo vo svete. Konvertovať na kresťanstvo v mnohých islamských krajinách znamená smrť. Propagácia pravej viery je moslimami prísne zakázaná. Islamská spoločnosť je jednou z najhorších vecí v ľudských dejinách. Tuná je to, čo si Pavol VI. myslel o tomto falošnom náboženstve, ktoré odmieta Krista a Trojicu:
Pavol VI. hovorí o „bohatstvách“ islamskej viery, „viery“, ktorá odmieta Ježiša Krista a Trojicu. Hovorí, že táto „viera“ nás spája s jedným Bohom. Toto je odpadlíctvo.
Moslimovia neuctievajú jedného pravého Boha, Svätú Trojicu, spolu s katolíkmi, ako sme prebrali v sekcii o herézach II. vatikánskeho koncilu. Tvrdiť, že moslimovia naozaj uctievajú toho istého Boha ako katolíci, je herézou. A moslimovia rozhodne neuctievajú Boha, ktorý bude súdiť ľudstvo v posledný deň, Ježiša Krista.
Hovorí, že moslimovia sú bratia vo viere. Toto je odpadlíctvo. Potom hovorí, že moslimovia vždy nájdu úctu vo Vatikáne.
Spomína svoju veľkú úctu k falošnej viere islamu a pripomína si moslimov, ktorí svedčili o tomto falošnom náboženstve smrťou. Toto je totálne odpadlíctvo.
Toto je pravdepodobne najškandalóznejšie vyjadrenie, aké sme kedy videli, pokiaľ ide o herézu, že jestvujú nekatolícki mučeníci. Pavol VI. hovorí, že moslimovia (ktorí ani len neveria v Krista alebo Trojicu) sú mučeníkmi, dodatočne k anglikánom. Toto je naozaj ohromujúce a totálne heretické.
Obsah
PAVOL VI. O NÁBOŽENSKEJ SLOBODE
Toto je totálne nepravdivé a heretické. Katolícka Cirkev počas jej dlhej histórie potvrdila, za cenu útlaku a prenasledovania, že náboženstvo Ježiša Krista je jediné, ktoré je pravdivé; a že Kristus je skutočne Bohom a skutočne človekom. Pavol VI. by nás avšak prijmäl veriť, že mučeníci boli hrozne mučení nie pre ich vyznávanie viery v Krista, ale preto, aby mali všetci slobodu vyznávať svoje rôzne falošné náboženstvá! Toto je zarážajúco kacírske prekrútenie pravdy!
Znovu, v sekcii o II. vatikánskom koncile sme ukázali, že doktrína o náboženskej slobode, ktorá bola obhajovaná Pavlom VI., bola v skutočnosti odsúdená katolíckymi pápežmi.
Obsah
PAVOL VI. O „PRAVOSLÁVNYCH“
Tu vidíme Pavla VI. jasne slobodomurársky podávajúceho ruku východnému schizmatickému patriarchovi Konštantínopola, Athenegorovi, 5. januára 1964. Dvaja tiež obojstranne odvolali vzájomné exkomunikácie r. 1054. Preklad: toto znamená, že Pavol VI. uvažoval, že východní „pravoslávni“ už viac nie sú exkomunikovaní, napriek tomu, že popierajú pápežstvo. Preto podľa neho pápežstvo nie je dogmou záväznou pod trestom exkomunikácie.
Východní pravoslávni sú schizmatici, ktorí odmietajú pápežskú neomylnosť a posledných 13. všeobecných koncilov Katolíckej Cirkvi. Odmietajú, že Duch Svätý vychádza z Druhej Osoby Trojice; povoľujú rozvod a znovuzosobášenie; a mnohí z nich odmietajú nepoškvrnené počatie. Tuná je to, čo si Pavol VI. myslel o týchto schizmatikoch:
Hovorí, že vodcovstvo v schizmatickej cirkvi je veľké úradovanie.
Hovorí, že schizmatické cirkvi sú ctihodné.
Takže Pavol VI. má úctu k odmietnutiu pápežstva a pápežskej neomylnosti.
Toto znamená, že schizmatická cirkev je Cirkev Kristova.
Schizmatickí „pravoslávni“ sú prekliati Katolíckou Cirkvou za popieranie pápežstva a neakceptovanie dogiem katolíckej viery. Ale Pavol VI. slávnostne odvolal tieto exkomunikácie proti nim, ako sme spomenuli vyššie. Ako vyjadrenie vyššie tento príhovor Pavla VI. znamená, že sa pokúsil zvrhnúť pápežstvo ako dogmu, ktorej sa musí veriť pod trestom prekliatia a odsúdenia.
Všimnite si dve veci: Po prvé, Pavol VI. hovorí, že sa bude modliť za dušu zosnulého schizmatika naznačujúc, že nekatolícky patriarcha môže byť spasený, čož je heretické. Po druhé, volá po Božom utešujúcom požehnaní na celú Koptskú pravoslávnu cirkev. Čo tak to, že jestvuje iba jedna pravá Cirkev a že Koptská pravoslávna cirkev nie je jej súčasťou? Čo tak Božia milosť obrátenia pre koptských pravoslávnych k pravej Cirkvi? Vyjadrenie Pavla VI. opäť ukazuje, že považoval heretické sekty za pravé cirkvi a katolícku vieru za bezvýznamnú.
Schizmatický koncil nazýva „svätým“ a schizmatickú cirkev „ctihodnou“. Pavol VI. bol schizmatik.
Schizmatického patriarchu nazýva „Svätosť“ a oslavuje päťdesiate výročie schizmatickej cirkvi.
Toto je všetko, čo človek ozaj potrebuje vidieť, aby vedel, že Pavol VI. bol schizmatik a nie katolík. Urobí spoločné vyhlásenie so schizmatickým „pápežom“. Tohto schizmatika uzná za držiteľa Stolca sv. Marka. Toto je rúhanie proti pápežstvu, keďže tento schizmatik nezastáva vôbec žiadnu právomoc. Odmieta všetky formy prozelytizmu – to jest snaženie sa obrátiť schizmatikov – a hovorí „nech skončí, kde by mohol existovať“! Pavol VI. bol formálnym heretikom a schizmatikom.
Obsah
PAVOL VI. O INÝCH PROTESTANTSKÝCH SEKTÁCH
Protestantizmus začal s nemeckým kňazom Martinom Lutherom, ktorý opustil Katolícku Cirkev a odštartoval protestantskú revolúciu v r. 1517. Luther poprel slobodnú vôľu, pápežstvo, modlenie sa k svätým, očistec, Tradíciu, transubstanciáciu a svätú obetu omše. Luther nahradil omšu pamätnou „bohoslužbou“ k pripomenutiu Poslednej večery. Všetky sviatosti okrem krstu a Svätej Eucharistie boli odmietnuté. Luther zastával, že po páde Adama človek nemôže urobiť žiadne dobré skutky. Väčšina protestantov sa drží rovnakých presvedčení ako Luther, ale všetci z nich odmietajú početné katolícke dogmy. Tuná je to, čo si Pavol VI. myslel o týchto heretikoch a schizmatikoch:
Tu Pavol VI. vyzrádza, že agenda II. vatikánskeho koncilu, pokiaľ ide o protestantské sekty, prešla od polemického odporu – inými slovami, odporu k ich falošným náukam – k postoju akceptácie a vzájomnej úcty k ich falošnému náboženstvu.
Pavol VI. hovorí, že protestanti by sa nemali stať katolíkmi, ale zostať vernými svojim vlastným sektám.
Toto je neuveriteľná homília. V nej uisťuje kacírov iných denominácii o svojej úcte. Uvážte, že Pavol VI. ani len osobne nepoznal všetkých ľudí, ku ktorým mal úctu. Nič o nich nevedel okrem toho, že patria do jednej z týchto siekt, a na základe tohto ich uistil o svojej úcte!
Pavol VI. hovorí, že Svetová rada cirkví bola vytvorená, aby obnovovala a všetkým ukazovala to dokonalé spoločenstvo vo viere a láske, ktoré je darom Krista svojej Cirkvi. Všimnite si zarážajúcu implikáciu tohto vyjadrenia. Dokonalé spoločenstvo vo viere a láske, ktoré je darom Krista svojej Cirkvi, je organizácia Katolíckej Cirkvi, všeobecná Cirkev založená Kristom. Ale Pavol VI. hovorí, že toto je preukázané Svetovou radou cirkví! Katolícku Cirkev nahradil Svetovou radou cirkví. Svetová rada cirkví je organizácia vytvorená z mnohých odlišných siekt a denominácii. Tradičný komentátor by ju správne označil za skupinu komunistického predvoja určenú na odfarbenie a zliberalizovanie „kresťanských“ cirkví sveta. No nepochybne to je veľmi heretická ekumenická organizácia utvorená rôznymi človekom vymyslenými náboženstvami.
Toto znamená, že Pavol VI. sa chce zjednotiť s anglikánskou sektou bez toho, aby ju pohltil; to jest bez toho, aby ju obrátil.
Obsah
PAVOL VI. O ANTIKONCEPCII
Pavol VI. uprednostňoval antikoncepciu.
Pavol VI. hovorí v Humanae vitae, že páry sú celkom slobodné mať nula detí, ak chcú.
Obsah
PAVOL VI. O ORGANIZÁCII SPOJENÝCH NÁRODOV
Organizácia Spojených národov je zlá organizácia, ktorá presadzuje antikoncepciu a potraty a ktorá má vyhliadky zmocniť sa kontroly nad rozhodovaním za každú krajinu na tejto planéte. Bývalý generálny tajomník OSN, U Thant, chválil komunistu Lenina ako muža, ktorého „ideály sa odrazili v Charte Organizácie Spojených národov.“ [72] Tuná je to, čo si Pavol VI. myslel o OSN:
Po prvé, Pavol VI. hovorí, že OSN je cestou, ktorá sa má zvoliť. Hovorí, že OSN, nie Katolícka Cirkev, je najlepším prostriedkom pre vec spravodlivosti a mieru pre svet. Po druhé, hovorí, že OSN je všeobecné (to jest katolícke) zoskupenie pre ľudstvo! Cirkev nahrádza Organizáciou Spojených národov.
Obsah
PAVOL VI. PRESADZUJÚCI NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK
Obsah
PAVOL VI. O UCTIEVANÍ ČLOVEKA
Toto je rúhanie. Pavol VI. tu citoval herézu II. vatikánskeho koncilu.
Toto znamená, že človek je pravda.
Vo svojom príhovore k Anjel Pána, 27. januára 1974, Pavol VI. hovoril pozitívne o „...kulte človeka pre človeka.“ [86]
Zamyslite sa nad týmto zarážajúcim posolstvom. Nehovorí, že teológia, štúdium o Bohu, je najcennejšou vedou; hovorí, že je to veda o poznávaní seba samého a o snení o svojom vlastnom svedomí. Tiež hovorí nech žije voľno (sviatočný deň) oslobodený od iných záväzkov (možno oslobodený od zúčastňovania sa omše?), sviatočný deň zabratý objavovaním tajomstiev svojho vlastného života. Inými slovami, chce sviatočný deň o človeku bez akýchkoľvek iných záväzkov. Toto je jasné uctievanie človeka.
Všimnite si, že hovorí, že my sme za Evanjelium iba, ak je Evanjelium pre človeka.
Obsah
PAVOL VI. O VIANOCIACH
Vianoce sú narodeninami Ježiša Krista. Nie sú narodeninami nášho života, lebo my nie sme Ježiš Kristus. Ale toto je to, čo Pavol VI. hlásal.
Slovo incipientný znamená „začínajúci; v počiatočnej fáze.“ [102] Takže Pavol VI. hovorí, že v narodení Krista nachádzame začínajúce štádiá života človeka. Toto opäť implikuje, že človek je Kristus.
Obsah
PAVOL VI. HLÁSA, ŽE ČLOVEK JE BOH
Podľa Pavla VI. nádej nie je v Bohu alebo Jeho kráľovstve, ale v ľudskej sebestačnosti.
Človek nie príčinou seba samého. Boh utvára človeka.
Toto jasne znamená, že človek je sám Boh, ktorý sa stal človekom, náš Pán Ježiš Kristus.
Pavol VI. bol evidentný heretik a nekatolícky antipápež.
Obsah
ĎALŠIE ZMENY UROBENÉ PAVLOM VI.
Pavol VI. odovzdávajúci pápežskú tiaru
13. novembra 1964 sa Pavol VI. vzdal trojkorunnej pápežskej tiary. Pavol VI. nechal tiaru vydražiť na Svetovom veľtrhu v New Yorku (New York World’s Fair). [106] Pápežská tiara je znakom pravej pápežskej moci – tri koruny predstavujú dogmatickú, liturgickú a disciplinárnu moc pápeža. Tým, že sa jej vzdal, sa Pavol VI. symbolicky vzdal moci pápežstva (hoci sa nemal akej vzdať, keďže bol v skutočnosti antipápežom). Ale bol to symbolický čin, ako bol satanistickým infiltrátorom, ktorého celou misiou bolo pokúsiť sa zničiť Katolícku Cirkev. (Tiež si všimnite „kardinála“ Ottavianiho, o ktorom si mnohí nesprávne myslia, že bol pravým konzervatívcom, stojaceho hneď vedľa antipápeža Pavla VI., ako toto robí.)
Obsah
PAVLA VI. BOLO TIEŽ MNOHOKRÁT VIDIEŤ NOSIŤ NÁPRSNÍK EFÓD, A.K.A. NÁPRSNÍK ROZHODOVANIA ŽIDOVSKÉHO VEĽKŇAZA
Pavol VI. nosiaci náprsník efód, rúcho používané slobodomurármi a židovskými veľkňazmi
Všimnite si dvanásť kameňov, ktoré predstavujú dvanásť kmeňov Izraela. Nielenže je toto náprsník židovského veľkňaza, ale podľa Encyklopédie slobodomurárstva od Mackeyho je tento efód tiež „nosený v (slobodomurárskych) amerických kapitulách Kráľovskej klenby veľkňazom ako oficiálna súčasť jeho oficiálnych ornamentov.“ Efód bolo rúcho, ktoré bolo nosené Kajfášom, veľkňazom židovského náboženstva, ktorý prikázal vydať nášho Pána Ježiša Krista na smrť ukrižovaním.
Antipápež Pavol VI. nosil náprsník efód, a.k.a. náprsník rozhodovania veľkňaza, mnohokrát. Boh umožňuje, aby sa ukázali veci ako tieto, aby ľuďom ukázal, že títo ľudia sú infiltrátori a nepriatelia Katolíckej Cirkvi.
Okrem všetkých heréz, ktoré sme prebrali v prejavoch Pavla VI., on bol človekom, ktorý autoritatívne zaimplementoval falošný Druhý vatikánsky koncil, katolícku omšu premenil na protestantský obrad a zmenil rítus úplne každej sviatosti. Zmenil matériu alebo formu Eucharistie, posledného pomazania, sviatosti kňazstva a birmovania. Pavol VI. chcel vydať Krista na smrť v omši (jej odstránením a jej nahradením falzifikátom) a chcel usmrtiť Jeho Katolícku Cirkev pokúšaním sa úplne zmeniť Cirkev.
V rozmedzí dvoch rokov od uzavretia II. vatikánskeho koncilu Pavol VI. odstránil zoznam zakázaných kníh, rozhodnutie, ktoré jeden komentátor právom nazval „nepochopiteľné“.
Ďalšia fotografia Pavla VI. nosiaceho náprsník efód
Pavol VI. potom zrušil prísahu proti modernizmu; v dobe, kedy modernizmus prekvital ako nikdy predtým. 21. novembra 1970 [107] Pavol VI. tiež vylúčil všetkých kardinálov s vekom nad 80 zo zúčastňovania sa v pápežských voľbách. Pavol VI. zrušil pápežský dvor, rozpustil Čestnú stráž a palestínske stráže. [108] Pavol VI. zrušil obrad tonzúry, všetky štyri nižšie rády a hodnosť subdiakonátu. [109]
Za Pavla VI. bola zreformovaná Svätá Stolica (Sanctum Officium): jej prvoradou úlohou bol teraz výskum, nie obraňovanie katolíckej viery. [111] Podľa tých, ktorí si pozreli film návštevy Pavla VI. do Fatimy, nepomodlil sa jediné Zdravasʼ Mária. [112]
V r. 1969 Pavol VI. odstránil štyridsať svätých z oficiálneho liturgického kalendára. [113]
Pavol VI. odstránil slávnostné exorcizmy z krstného obradu. Na miesto slávnostných exorcizmov dosadil voliteľnú modlitbu, ktorá robí len letmú zmienku o bojovaní s diablom. [114]
Ďalší jasná fotografia Pavla VI. nosiaceho náprsník efód
Pavol VI. vyhovel viac než 32 000 žiadostiam kňazov, ktorí žiadali, aby boli oslobodení zo svojich sľubov a aby sa vrátili k laickému stavu – najväčší exodus z kňazstva od protestantskej revolúcie. [115]
Katastrofický vplyv Pavla VI. bol viditeľný okamžite. Napríklad v Holandsku sa v r. 1970 neuchádzal o prijatie do kňazstva ani jediný kandidát a v priebehu 12 mesiacov tam bol každý seminár zatvorený. [116] Duchovná skaza bola všade; nespočetné milióny opustili Cirkev; nespočetne mnoho ďalších prestalo praktizovať svoju vieru a spovedať sa zo svojich hriechov.
A kým bol Pavol VI. príčinou tejto neochabujúcej katastrofy a duchovnej skazy, vypočítavo od seba odviedol pozornosť ako prešibaný had, ktorým bol. Vo svojom snáď najvychýrenejšom citovanom vyjadrení poznamenal, že satanov dym prenikol do Chrámu Božieho.
Keď Pavol VI. urobil toto vyjadrenie, všetci sa pozreli na kardinálov, biskupov a kňazov, aby objavili, kde by tento satanov dym mohol byť. Pozreli sa na každého okrem človeka, ktorý urobil toto vyjadrenie. Avšak Pavol VI. bol v skutočnosti dymom satana a toto vyjadrenie urobil, aby od seba odvrátil ľudí; a v tomto bol úspešný. Ale čo je azda najhrozivejšie je, že chýrny výrok Pavla VI. je v podstate priamou narážkou na Apokalypsu 9:1-3.
V Apokalypse 9 vidíme priamu zmienku o satanovom dyme a o niekom, komu sú dané kľúče uvoľniť ho. Antipápež Pavol VI. nemal kľúče Petra, ale bol mu daný kľúč od studne priepasti. On bol ten, ktorý priniesol dym satana z veľkej pece; ako hovorí: z nejakej trhliny.
Tu sa Pavol VI. opäť vysmieva z ľudí. Hovorí, že Cirkev je v „sebadeštrukcii“ a „zraňuje samú seba.“ Hovorí znova o sebe, lebo on bol ten snažiaci sa ju zničiť a zraniť pri každej príležitosti!
Obsah
PAVOL VI. O „MÁGII“
The Oxford Illustrated Dictionary definuje mágiu ako: „Predstierané umenie ovplyvňovať udalosti okultným ovládaním prírody alebo duchov, čarodejníctvo...“ [120]
Katolíci majú zakázané praktizovať mágiu. Pavol VI. však často hovoril o mágii.
Prečo Pavol VI. tak veľa hovoril o mágii? Podľa nášho názoru to bolo práve preto, lebo vedel, že to bola čierna mágia, ktorá umožnila jemu, satanistickému infiltrátorovi, ošialiť svet, žeby si myslel, že je pápežom, aby potom mohol zničiť omšu a takmer celú Katolícku Cirkev. Vedel, že to bola jeho čierna mágia, ktorá mu umožnila, že mu prešlo zmenenie obradu každej sviatosti a vnútenie svojho nového druhovatikánskeho náboženstva svetu.
Obsah
PAVOL VI. PRIZNAL, ŽE JEHO CIRKEV JE NEVIESTKA BABYLONSKÁ
V Apokalypse, kapitolách 17 a 18, je predpovedané, že v posledných dňoch povstane z mesta siedmich vrchov, ktorým je Rím, neviestka. Táto smilnica bude šliapať po krvi mučeníkov a svätých. Táto neviestka je jasne postavená do protikladu k nepoškvrnenej neveste Kristovej, Katolíckej Cirkvi. Inými slovami, neviestka babylonská bude falošnou cirkvou z Ríma, ktorá sa objaví v posledných dňoch. Ku koncu tejto knihy predkladáme dôkazy o tom, že babylonskou neviestkou je sekta II. vatikánskeho koncilu, falošná nevesta, ktorá sa vynára v Ríme v posledných dňoch, aby zviedla katolíckych veriacich.
V nasledujúcom citáte antipápež Pavol VI. v podstate priznáva, že jeho nová cirkev je touto falošnou cirkvou, keď priznáva, že jeho „Cirkev“ odvrhla svoj odpor voči svetu, ktorý charakterizuje pravú Cirkev.
Pavol VI. tu priznáva, že podruhovatikánska cirkev je falošná cirkev, ktorá sa adaptovala svetu a so zápalom si osvojila svetácke spôsoby. Toto je ohromujúce doznanie od Pavla VI. Toľkými mnohými slovami priznáva, že podruhovatikánska cirkev je babylonská neviestka.
Keď si spojíme skutočnosť, že Pavol VI. často nosil židovský efód, so všetkými jeho ďalšími systematickými pokusmi zničiť celú katolícku Tradíciu, máme presvedčivé dôkazy, že bol satanským židovským infiltrátorom.
Predkovia Pavla VI. boli v skutočnosti židovského pôvodu. Jeho skutočné meno bolo Giovanni Montini. Rod Montiniovcov je uvedený v Zlatej knihe talianskej šľachty (Zlatej knihe talianskeho šľachtického dedičstva) (1962 – 1964, s. 994): „Vetva... šľachtického rodu z Brescie... odkiaľ pochádza ich šľachtický erb a ktorý uznáva za svoj istý kmeň a istého zakladateľa Bartolomeja (Bartolina) de Benedictis, ktorý povedal, že Montini bol hebrejského pôvodu.“ [129]
Ďalší obrázok antipápeža Pavla VI. nosiaceho náprsník rozhodovania židovského veľkňaza
Dokázali sme, že Pavol VI. bol totálny odpadlík, ktorý veril, že falošné náboženstvá sú pravé, že heréza a schizma sú v poriadku a že schizmatici by nemali byť obrátení, aby sme vymenovali aspoň niektoré.
Ak akceptujete II. vatikánsky koncil alebo novú omšu alebo nové sakramentálne obrady – v skratke, ak akceptujete druhovatikánske náboženstvo – toto je človek, ktorého náboženstvo nasledujete, evidentne heretického infiltrátora, ktorého celou úlohou bolo pokúsiť sa prevrátiť a zničiť z katolíckej viery tak veľa, ako sa len dalo.
Katolíci nesmú mať žiadnu účasť na novej omši antipápeža Pavla VI. (novus ordo) a musia úplne odmietnuť II. vatikánsky koncil a nové sakramentálne obrady. Katolíci musia úplne odmietnuť antipápeža Pavla VI. ako nekatolíckeho antipápeža, ktorým bol. Katolíci musia odmietnuť a nepodporovať akúkoľvek skupinu, ktorá uznáva tohto odpadlíka za platného pápeža alebo ktorá akceptuje novú omšu alebo II. vatikánsky koncil alebo nové sakramentálne obrady Pavla VI.
Obsah
PODPIS ANTIPÁPEŽA PAVLA VI. OBSAHUJÚCI TRI ŠESTKY
Tu je obrázok podpisu antipápeža Pavla VI. Ak ho otočíte hore nohami, uvidíte, že tam sú tri jasné šestky. Na zábere nižšie je jeho meno otočené hore nohami zblízka. Tri šestky sú jasne zreteľné. Pokiaľ vieme, podpis Pavla VI. vždy vyzeral takto.
Poznámky pod čiarou k sekcii 14:
[1] Vyhlásenie arcibiskupa Marcela Lefebvra, august 1976; čiastočne citované biskupom Tissier De Mallerais, The Biography of Marcel Lefebvre, Kansas City, MO: Angelus Press, 2004, p. 505.
[2] L’Osservatore Romano (Vatikánske noviny), Dec. 14, 1972, p. 1.
[3] L’Osservatore Romano, July 5, 1973, p. 1.
[4] The Papal Encyclicals, by Claudia Carlen, Raleigh: The Pierian Press, 1990, Vol. 3 (1903-1939), p. 82.
[5] The Papal Encyclicals, Vol. 1 (1740-1878), p. 230.
[6] L’Osservatore Romano, Nov. 16, 1972, p. 1.
[7] The Papal Encyclicals, Vol. 3 (1903-1939), pp. 313-314.
[8] L’Osservatore Romano, Oct. 11, 1973, p. 10.
[9] L’Osservatore Romano, Jan. 20, 1972, p. 1.
[10] L’Osservatore Romano, Dec. 22, 1977, p. 2.
[11] L’Osservatore Romano, Dec. 18, 1969, p. 2.
[12] L’Osservatore Romano, Dec. 17, 1970, p. 7.
[13] L’Osservatore Romano, July 14, 1977, p. 12.
[14] L’Osservatore Romano, Oct. 9, 1969, p. 5.
[15] L’Osservatore Romano, Dec. 25, 1975, p. 5.
[16] L’Osservatore Romano, Sept. 12, 1974, p. 2.
[17] L’Osservatore Romano, Oct. 10, 1974, p. 7.
[18] The Papal Encyclicals, Vol. 1 (1740-1878), p. 238.
[19] L’Osservatore Romano, Oct. 11, 1973, p. 4.
[20] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1969, p. 12.
[21] L’Osservatore Romano, March 11, 1976, p. 12.
[22] L’Osservatore Romano, Sept. 13, 1973, p. 8.
[23] L’Osservatore Romano, Nov. 1, 1973, p. 1.
[24] L’Osservatore Romano, Jan. 30, 1975, p. 5.
[25] L’Osservatore Romano, June 15, 1972, p. 5.
[26] L’Osservatore Romano, June 23, 1977, p. 5.
[27] L’Osservatore Romano, June 21, 1973, p. 5.
[28] L’Osservatore Romano, Sept. 21, 1972, p. 2.
[29] L’Osservatore Romano, Oct. 2, 1969, p. 2.
[30] L’Osservatore Romano, June 24, 1976, p. 4.
[31] L’Osservatore Romano, Dec. 22, 1977, p. 2.
[32] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1969, p. 10.
[33] L’Osservatore Romano, Aug. 7, 1969, p. 1.
[34] Denzinger 714.
[35] Decrees of the Ecumenical Councils, Vol. 1, pp. 550-553; Denzinger, The Sources of Catholic Dogma, B. Herder Book. Co., Thirtieth Edition, 1957, no. 39-40.
[36] L’Osservatore Romano, July 17, 1969, p. 1.
[37] L’Osservatore Romano, Dec. 20, 1973, p. 3.
[38] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1975, p. 3.
[39] L’Osservatore Romano, April 23, 1970, p. 12.
[40] L’Osservatore Romano, Feb. 10, 1972, p. 3.
[41] L’Osservatore Romano, Jan. 27, 1972, p. 12.
[42] L’Osservatore Romano, July 14, 1977, p. 10.
[43] L’Osservatore Romano, Jan. 28, 1971, p. 1.
[44] L’Osservatore Romano, July 13, 1972, p. 12.
[45] L’Osservatore Romano, June 6, 1968, p. 5.
[46] L’Osservatore Romano, Nov. 4, 1971, p. 14.
[47] L’Osservatore Romano, July 27, 1972, p. 12.
[48] L’Osservatore Romano, Jan. 1, 1976, p. 6.
[49] L’Osservatore Romano, March 18, 1971, p. 12.
[50] The Papal Encyclicals, Vol. 1 (1740-1878), p. 230.
[51] L’Osservatore Romano, Dec. 30, 1976, p. 8.
[52] L’Osservatore Romano, Feb. 1, 1973, p. 12.
[53] L’Osservatore Romano, May 11, 1972, p. 4.
[54] L’Osservatore Romano, June 6, 1968, p. 4.
[55] L’Osservatore Romano, July 13, 1978, p. 3.
[56] L’Osservatore Romano, Dec. 15, 1977, p. 4.
[57] L’Osservatore Romano, July 13, 1972, p. 12.
[58] L’Osservatore Romano, May 24, 1973, p. 6.
[59] L’Osservatore Romano, Jan. 21, 1971, p. 12.
[60] L’Osservatore Romano, June 19, 1969, p. 9.
[61] L’Osservatore Romano, Feb. 8, 1973, p. 7.
[62] L’Osservatore Romano, Sept. 6, 1973, p. 8.
[63] L’Osservatore Romano, Dec. 26, 1968, p. 4.
[64] Denzinger 1000.
[65] L’Osservatore Romano, May 5, 1977, p. 1.
[66] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1969, p. 1.
[67] L’Osservatore Romano, April 18, 1968, p. 2.
[68] The Papal Encyclicals, Vol. 1 (1740-1878), p. 229.
[69] L’Osservatore Romano, Nov. 26, 1970, p. 7.
[70] L’Osservatore Romano, Sept. 5, 1968, p. 10.
[71] The Papal Encyclicals, Vol. 5 (1858-1981), p. 227.
[72] http://www.worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=16291
[73] L’Osservatore Romano, Feb. 17, 1972, p. 5.
[74] L’Osservatore Romano, May 2, 1968, p. 4.
[75] L’Osservatore Romano, July 21, 1977, p. 6.
[76] L’Osservatore Romano, Oct. 15, 1970, p. 3.
[77] L’Osservatore Romano, June 17, 1976, p. 3.
[78] L’Osservatore Romano, Sept. 22, 1977, p. 11.
[79] L’Osservatore Romano, June 15, 1978, p. 3.
[80] L’Osservatore Romano, Feb. 11, 1971, p. 12.
[81] L’Osservatore Romano, Aug. 14, 1969, p. 8.
[82] L’Osservatore Romano, May 27, 1971, p. 5.
[83] L’Osservatore Romano, Dec. 2, 1971, p. 3.
[84] L’Osservatore Romano, Jan. 20, 1972, p. 7.
[85] L’Osservatore Romano, April 19, 1973, p. 9.
[86] L’Osservatore Romano, Feb. 7, 1974, p. 6.
[87] L’Osservatore Romano, Feb. 28, 1974, p. 3.
[88] L’Osservatore Romano, Jan. 2, 1969, p. 12.
[89] L’Osservatore Romano, May 8, 1969, p. 3.
[90] L’Osservatore Romano, July 24, 1969, p. 12.
[91] L’Osservatore Romano, Aug. 5, 1971, p. 12.
[92] L’Osservatore Romano, Sept. 12, 1968, p. 1.
[93] L’Osservatore Romano, July 24, 1975, p. 2.
[94] L’Osservatore Romano, Oct. 7, 1976, p. 2.
[95] L’Osservatore Romano, Oct. 28, 1976, p. 4.
[96] L’Osservatore Romano, Dec. 16, 1976, p. 4.
[97] L’Osservatore Romano, Dec. 30, 1976, p. 1.
[98] L’Osservatore Romano, June 19, 1969, p. 6.
[99] L’Osservatore Romano, Dec. 25, 1969, p. 3.
[100] L’Osservatore Romano, Jan. 1, 1976, p. 11.
[101] L’Osservatore Romano, Dec. 30, 1976, p. 1.
[102] The Oxford Illustrated Dictionary, p. 425.
[103] L’Osservatore Romano, Dec. 30, 1976, p. 5.
[104] L’Osservatore Romano, Sept. 24, 1970, p. 2.
[105] The Papal Encyclicals, Vol. 3 (1903-1939), p. 6.
[106] Fr. Joaquin Arriaga, The New Montinian Church, pp. 394-395.
[107] L’Osservatore Romano, Dec. 3, 1970, p. 10.
[108] George Weigel, Witness to Hope, p. 238.
[109] The Reign of Mary, Vol. XXVI, No. 81, p. 17.
[110] Mark Fellows, Fatima in Twilight, Niagra Falls, NY: Marmion Publications, 2003, p. 193.
[111] Mark Fellows, Fatima in Twilight, p. 193.
[112] Mark Fellows, Fatima in Twilight, p. 206.
[113] Nino Lo Bello, The Incredible Book of Vatican Facts and Papal Curiosities, Ligouri, MO: Liguori Pub., 1998, p. 195.
[114] The Reign of Mary, Vol. XXVIII, No. 90, p. 8.
[115] George Weigel, Witness to Hope, New York, NY: Harper Collins Publishers, Inc., 1999, p. 328.
[116] Piers Compton, The Broken Cross, Cranbrook, Western Australia: Veritas Pub. Co. Ptd Ltd, 1984, p. 138.
[117] L’Osservatore Romano, July 13, 1972, p. 6.
[118] Jean Guitton, “Nel segno dei Dodici,” interview by Maurizio Blondet, Avvenire, Oct. 11, 1992.
[119] L’Osservatore Romano, Dec. 19, 1968, p. 3.
[120] The Oxford Illustrated Dictionary, Second Edition, p. 512.
[121] L’Osservatore Romano, Nov. 23, 1972, p. 1.
[122] L’Osservatore Romano, Jan. 7, 1971, p. 1.
[123] L’Osservatore Romano, Sept. 26, 1974, p. 6.
[124] L’Osservatore Romano, May 22, 1975, p. 3.
[125] L’Osservatore Romano, May 18, 1969, p. 12.
[126] L’Osservatore Romano, March 9, 1972, p. 2.
[127] L’Osservatore Romano, July 12, 1973, p. 6.
[128] L’Osservatore Romano, Oct. 9, 1969, p. 1.
[129] Fr. Joaquin Arriaga, The New Montinian Church, p. 391.
Súvisiace články